MEZOTERAPİ UYGULAMALARI

blog1

Mezoterapi Uygulamaları

Mezoterapi uygulamaları bir gençleşme yöntemidir! Saça ve Cilde uygulanır…

Antalya Manavgat'ta bulunan kliniğimizde Mezoterapi Tedavileri ile cildinizin yenilenmesini sağlıyoruz.Mezoterapi cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarına karşı etkili olan doğal ve faydalı bir yöntemdir. Mezoterapi ile cildin kırışıklıkları azaltılarak cildin genç ve dinamik bir görünüme kavuşması sağlanır. Ciltte henüz yıpranma belirtileri başlamadan da uygulanabilecek mezoterapi uygulamaları sayesinde etkili sonuçlar alınır.

Mezoterapi Uygulamaları Kimlere Uygulanır?

Mezoterapi uygulamaları, yıpranmış bir cilde sahip olan ya da ciltte henüz yıpranma belirtileri başlamamış kişilere uygulanabilir. Ayrıca mezoterapi, göz altı morlukları, akne problemleri, leke tedavisi, cilt sarkmaları, yaşlanma, ciltte kuruluk ve elastikiyet kaybı gibi cilt sorunları olan kişiler tarafından tercih edilen ve önerilen bir tedavi yöntemidir.

Mezoterapi Uygulamaları Neden Yapılmalıdır?

Güneşe, yaşa ve gündelik hayatın stresine bağlı olarak oluşan cilt sorunlarından kurtulmak, daha genç ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak, cilde elastikiyet kazandırmak ve parlak bir cilde sahip olmak için mezoterapi uygulamaları uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Mezoterapi Uygulamaları Hangi Mevsim Yapılmalıdır?

Mezoterapi uygulamaları her mevsim yapılabilecek bir tedavidir.

Mezoterapi İşlemi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mezoterapi uygulamaları sonrasında herhangi bir ağrılı durum oluşmamakla beraber mezoterapi uygulamasını takip eden ilk 24 saat güneşli ortamlardan sakınılması ve 2-3 saatlik süre içinde su ile temas edilmemesi gerekmektedir. Mezoterapi uygulamalarında doktorun tavsiyelerine dikkat edilmesi son derece önemlidir.