GENÇLİK AŞISI

blog1

Gençlik Aşısı

Çapraz bağsız hyaluronik asit ve proteinlerin yapı taşı olan ve derideki yaşlanma sürecini geciktiren en önemli aminoasitlerden olan glicine, L-proline, L-lysine, L- leusin içeren serumların mezoterapi tekniği ile deriye uygulandığı bir yöntemdir.

Gençlik Aşısı Faydaları Nedir?

İçerdiği hyalüronik asitin çapraz bağsız olması tüm deriye yayılmasını sağlayarak, derinin yaş, güneş, sigara alkol kullanımı, uykusuzluk, stres, kronik hastalıklar ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırarak deri kalitesini arttırır, yaşlanma sürecini yavaşlatır. İçeriğinde ki aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunar. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelmeye katkı sağlar.

Gençlik Aşısı Etkileri Ne Kadar Sürer?

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren etkisi görülmeye başlar. İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etkiler ortaya çıkarabilir. Gençlik Aşısı Hangi Amaçlarla Kullanılır?

* Cilde nem ve canlılık kazandırma * İnce kırışıklıkları giderme * Cilt elastikiyetini geri kazandırma * Akne izlerini giderme * Boyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi amacıyla kullanılabilir.