BÖLGESEL ZAYIFLAMA

blog1

Bölgesel Zayıflama

Yıllardır kardiyovasküler hastalıklar ve karaciğer yağlanmasına karşı koruyucu bir tedavi olarak kullanılan fosfotidilkolin, istenmeyen bölgesel yağlanmanın giderilmesi amacıyla ilk kez 1995 yılında uygulanmaya başlanan soya ekstresidir. Doğal olarak insan vücudunda var olan bu maddenin görevi yağ hücresindeki geçirgenliği artırmaktır. FDA onayını yeni almış olmasına rağmen, Avrupa ve Amerika'da çok büyük ilgi görmektedir.

Kilo alınca belli bölgeler daha çok şişmanlamakta, zayıflama döneminde ise bu bölgelerde yeterince incelme gerçekleşmektedir. Bu sorunlu bölgelere fosfatidilkolin enjeksiyonu ile depolanmış yağlar harcanarak bölgesel incelme sağlanabilir. Yağların erime süresi ve oranı ise kişiden kişiye değişim göstermektedir.

Lipolizin bilinen yan etkileri enjeksiyon yerinde birkaç gün süren hafif ağrı, sıcaklık hissi ve morluktur.

Seansların sıklıkları hastanın durumuna göre belirlenir ancak toplamda 4-5 defadan fazla uygulanmaz. Genelde 2-3 seans uygulamak yeterli olacaktır.

Brera (Imperium MED 400) radyofrekans ve ultrason teknolojisinin yeni tasarlanmış patentli özel bir formudur. Ultrasonik temizleme, yüz germe, yüz kaslarının toparlanması, ince kırışık tedavisi, sivilce izi, selülit tedavisi, bölgesel incelme, kol ve karın sarkmalarında toparlanma sağlanmakta ve seanslar ağrısız konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Uygulanabildiği Alanlar

Kalçalardaki yağ birikimlerinde

Uylukların iç kısımlarında

Bel bölgesindeki yağlanmalarda

Kalçalardaki fazlalıklarda

Karın bölgesinde Omuz ve kollardaki yağ fazlalıklarında

Üst koldaki sarkmalarda

Dizlerde Sırt bölgesinde kıvrım oluşturan fazlalıklarda

Gıdı yağlarında

Çene kenarı fazlalıklarında

Şiş yanaklarda

Göz altı torbalarında

Yağ bezelerinde (lipomlar)